تاثیر تابلو بر دکوراسیون منزل

در : نکات دکوری کامنت : 0 بازدید : 206

تاثیر شگفت انگیز تابلوها در زیبایی دکوراسیون منزل

اکثر خانم های خانه دار وقتی صبحت از تغییر دکوراسیون و تنوع در منزل می شود ذهن شان به سمت تعویض مبل، فرش و یا پرده ها می رود و گاهی بودجه لازم را ندارند تا این تغییرات را اعمال کنند. اما خوب است بدانید که با عوض کردن تابلوها یا حتی اضافه کردن چند تابلو جدید به منزل تان حال و هوای جدیدی در خانه ایجاد می کنید. عوض کردن تابلو و یا وسایل دکوری که نیاز به هزینه زیادی ندارد تاثیر شگفتی در زیبایی دکوراسیون منزل شما خواهد داشت و نیازی نیست وسایل و اجزای اصلی خانه را عوض کنید. البته نصب تابلو اصولی دارد که باید رعایت کنید تا دکوراسیونی زیبا برای منزل تان به ارمغان آورید ... با ما همراه باشید.

اگر می خواهید در اتاق نشیمن یا اتاق خواب تان تابلوی جدیدی نصب کنید سعی کنید تابلو با سبک دکوراسیون شما هماهنگ باشد. با این کار در دکوراسیون منزل تان تناسب ایجاد می کنید که در زیبایی منزل تاثیر زیادی دارد.

حتی علاوه بر سبک دکوراسیون، قاب تابلو نیز باید با رنگ دکوراسیون مانند رنگ مبل ها، رنگ فرش و وسایل دیگر متناسب باشد.

اگر می خواهید از چند تابلو در یک دیوار استفاده کنید همیشه تابلوهای روشن را در بالا نصب کنید و تابلوهایی که رنگ تیره دارند را در پایین دیوار قرار دهید تا جلوه بیشتری داشته باشد .

تابلو عکس

اگر در منزل تان نورپردازی مناسب داشته باشید، زیبایی تابلوهایتان بیشتر خواهد بود و تاثیری دو چندان بر منزل شما خواهد گذاشت. بهتر است تابلوی جدیدتان را در جایی که نور مناسبی هست نصب کنید تا بیشتر به چشم بیاید.

تابلو

دیوار پشت کاناپه در اتاق نشیمن برای نصب تابلو مناسب است اما حواستان باشد که اندازه قاب تابلو از اندازه طول کاناپه بیشتر نباشد

پس با توجه به این نکات میتوانید جذابیت بیشتری را به منزل و دکوراسیون خودتان به وجود آورید.

کامنتها

نظرتان را بنویسید

بالا