پرنس گالری (دیجی دکور ) فعالیت خود را از سال 94 در زمینه تولید و فروش انواع لوازم کادویی و دکوری آغاز کرده و از همان ابتدا با فروش هم بصورت حضوری و هم بصورت آنلاین توانست بازار خود را توسعه دهد.

سیاست مجموعه از ابتدا تهیه و تولید انواع لوازم دکوری و فانتزی با کیفیت بوده است و با این خط و مش به راه خود ادامه خواهد داد.

پرنس گالری (دیجی دکور ) توانسته با قرار داد با کارخانه های تولید در این زمینه و واردات کنندگان مستقیم این سبک کالاها با داشتن انبارهای بزرگ اغلب کالاها را بصورت عمده هم در اختیار همکاران ، عاملان فروش ،آنلاین شاپ ها و مشتریان عزیز  با قیمت رقابتی و بی نظیر قرار دهد.

از دیدگاه پرنس گالری در اختیار قرار دادن جنس خوب با کیفیت درجه یک و درکنار آن با قیمت متناسب با بازار از اولویت های مجموعه می باشد.

برندهای محصولات

همه در فروشگاه ما

300
برند معتبر

همکاران ما

به پاس اعتماد شما

300
همکار فعال

ارسال های ما

تحویل خیلی سریع

1300
ارسال در ایران

محصولات با کیفیت

تبلیغات ماست

1500
محصول
چگونه می توانید با ما همکاری کنید

با فروشگاه ما به راحتی بفروشید

همکاری با همکاران در سرتاسر کشور باعث دلگرمی و افتخار ما می باشد

پرنس گالری (دیجی دکور ) این افتخار را دارد که با 300 همکار فعال در سرتاسر ایران برای تامیین اجناس کادویی و دکوری فعالیت دارد.

نگه داشتن مشتریان و ارتباط تنگاتنگ با همکاران عزیز از اولویت این مجموعه بوده و همواره تلاش میکند که با تامین اجناس دکوری خاص و با کیفیت مشتریان زیادتری را به سوی خود جلب نماید.

از این رو

  • قیمت رقابتی
  • کیفیت استاندارد
  • ارتباط مستمر

را برای همکاری از پرنس گالری (دیجی دکور) بخواهید

ecommerce
کیفیت بالای محصولات

متفاوت تر باشید

delivery-truck
ارسال بدون وقفه مرسولات

حمل و نقل سریع

shopping-store
بدون محدودیت مکانی

از همه جا سفارش دهید

timer
ارزش وقتتان را بدانید

وقت شما طلاست